Innosta oppimaan – tee siitä oma ja yrityksen kilpailuetu! Ilmoittaudu klikkaamalla tästä



Koulutus alkaa / päättyy

Koulutus alkaa: 15.2.2023 klo 08:00 ja päättyy 19.4.2023 klo 16:00

Ilmoittautuminen loppuu

3.2.2023

Koulutuksen sisältö

KOULUTUS KOOSTUU KOLMESTA OSIOSTA: 15. ja 22.2.2023 Oppimisen supervoima 15. ja 22.3.2023 Ajattelu on taitolaji 12. ja 19.4.2023 Kouluttajan vaikuttava viestintä

Koulutuksen tavoite

Innosta oppimaan -koulutus antaa toimivia työkaluja työpaikalla tapahtuvan oppimisen vahvistamiseen. Kun henkilöstön oppimista osataan tukea ja ohjata oikealla tavalla, kasvattaa se organisaation elinvoimaa ja mahdollisuuksia menestymiseen. Koulutuksen jälkeen osaat kouluttaa vaikuttavasti, ohjata tehokkaasti toisten oppimista, ja nostaa henkilöstön osaamista esiin.

Koulutuksen kohderyhmä

Koulutus on tarkoitettu kouluttajien, perehdyttäjien ja esihenkilöiden koulutusosaamisen lisäämiseen toimialasta riippumatta.

Kouluttaja

Minna Maunumäki, Reeta Kotkamaa, Vilja Laaksonen

Koulutuspaikka

Port Tower, Satamatie 330 67900 Kokkola

Koulutuksen hinta

2400 € + arvonlisävero 24% (Mahdollisuus osallistua myös yksittäisiin osioihin.)

Maksuehdot

14 päivää netto koulutuksen jälkeen

Lisätietoja

Jonas Sandlin KIP Service Oy Koulutuspäällikkö 0105059543 Koulutus työelämän tarpeisiin yhteistyössä Kokkolan yliopistokeskus Chydeniuksen, KIP Servicen, Jyväskylän yliopiston avoimen yliopiston ja markkinointitoimisto Aava & Bangin kanssa.  

Ilmoittautuminen

Ilmoittaudu ja lue lisää koulutuksesta alla olevan ilmoittautumislinkin kautta. Huomioi ilmoittautumisen yhteydessä, että sinun tulee ensin valita osallistutko paikan päällä vai etänä (online). Sen jälkeen avautuu tarkempi kuvaus koulutuksesta.

Ilmoittautuminen loppuu

3.2.2023

Osallistujien määrä

Osallistujien määrä 40

Liitetiedosto

Avaa liite »